Karnawałowy zawrót głowy w Przedszkolu w Marianowie

9 lutego 2024 roku w Przedszkolu w Marianowie odbył się długo wyczekiwany bal karnawałowy. Tego dnia przedszkolaki oraz uczniowie z klasy Ia amieniły się w księżniczki, rycerzy, piratów, superbohaterów i wiele innych bajkowych postaci. Już od rana w przedszkolu panowała radosna atmosfera, a dzieci z dumą prezentowały swoje kolorowe stroje.

Bal rozpoczął się od pokazu mody karnawałowej. Na specjalnie przygotowanym wybiegu przedszkolaki dumnie prezentowały swoje stroje, a każdy mały model był nagradzany gromkimi brawami. Następnie przyszedł czas na szaleństwo przy muzyce. Dzieci brały udział w różnych zabawach, takich jak: przechodzenie pod kolorowym kijem, taniec z balonem, czy łapanie baniek mydlanych. Wspólne tańce i zabawy integrowały grupę i sprawiały wszystkim mnóstwo radości.

Punktem kulminacyjnym balu był poczęstunek. Na stołach czekała pyszna pizza, a także słodkie przekąski i owoce. Dzieci z apetytem zajadały przygotowane specjały, a przy okazji dzieliły się swoimi wrażeniami z balu.

Bal karnawałowy w Przedszkolu w Marianowie był dla dzieci niezwykłym wydarzeniem. Pozostanie on w ich pamięci jako dzień pełen radości, śmiechu i wspaniałej zabawy.